intra-biznes.pl

Biznes IT Marketing Finanse

Fame Arena Friday
Finanse

Fame Arena Friday: karta walk, walka wieczoru i faworyci

Fame Friday Arena 1 zapewni widzom i fanom niezwykłego dreszczyku emocji, prezentując czołowych influencerów w niepowtarzalnym stylu. Powracają legendy freak-fightów, ale także świeże twarze, które odważyły się stanąć w czworokątnej arenie. Nie możecie tego przegapić! Odkryjcie miejsce pierwszej gali oraz datę wydarzenia. Dodatkowo, jeśli zastanawia Cię fakt, czy Fame Friday Arena, to to samo co Fame MMA, to odpowiedź znajdziesz również poniżej.

Czym jest Fame Friday Arena?

Czy Fame Friday Arena, to to samo co Fame MMA? Nie. Organizatorzy Fame MMA wchodzą na rynek z nową propozycją – Fame Friday Arena! Stworzenie tego rodzaju formatu ma na celu zorganizowanie gal w mniejszych miastach na niewielkich arenach. Dotychczas Fame MMA odbywało swoje wydarzenia na największych obiektach sportowych w Polsce, takich jak Gliwice, Łódź i Trójmiasto. Jednak teraz planują wprowadzić zmiany. Piątkowy format jest zapowiedzią większej liczby gal, które będą odbywać się w mniejszych miastach. Wśród proponowanych lokalizacji znajdują się między innymi Płock, Szczecin oraz Warszawa, która mimo swojego statusu stolicy Polski, nie posiada odpowiedniej hali spełniającej najwyższe standardy dla wydarzeń telewizyjnych. 

Miejsce gali i karta walk

Pierwszy event Fame Friday Arena zostanie zorganizowany w dniu 21 lipca 2023 roku. 

Hala Stulecia we Wrocławiu będzie miejscem tego wydarzenia. Impreza przyciągnie tłumy entuzjastów freak fight show, członków społeczności sportowej oraz wielu oddanych fanów influencerów. Oczekiwania kibiców przed tą galą są ogromne, gdyż pragną oni przeżyć niezapomniane pojedynki i widowiskowe występy utalentowanych zawodników, którzy staną do walki o tytuł i zdobycie pasa mistrzowskiego.

Jak obstawiać walki?

Przed postawieniem zakładów na Fame MMA 19, rozsądnym rozwiązaniem jest przeprowadzenie dokładnych badań na temat zawodników. Należy pamiętać, że nie wszyscy uczestnicy Fame MMA są profesjonalnymi zawodnikami. Są tam również celebryci z różnych środowisk, którzy trenowali do tego wydarzenia. W związku z tym ich umiejętności walki mogą nie być tak rozwinięte lub przewidywalne, jak w przypadku profesjonalnych zawodników. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę ich kondycję fizyczną, intensywność treningu, a nawet ich wytrzymałość psychiczną podczas podejmowania decyzji dotyczących zakładów.

Zrozumienie kursów zakładów jest również kluczowe. Kursy mogą zapewnić wgląd w to, jak społeczność bukmacherska postrzega potencjalny wynik walki. Należy jednak pamiętać, że kursy są jedynie orientacyjne i nie stanowią ostatecznej prognozy wyników.

Po przeprowadzeniu badań i zrozumieniu kursów możesz przystąpić do postawienia zakładu na platformie. Wybierz typ zakładu, który jest zgodny z Twoimi przewidywaniami i tolerancją ryzyka. 

Fame Friday Arena to obietnica wielu niezapomnianych emocji i niesamowitych chwil. Fani sportów walki nie mogą się doczekać tego wydarzenia. Będzie to wieczór pełen napięcia i adrenaliny, który zapewni nam niezapomniane wrażenia.

Gdzie obstawiać Fame MMA Friday Arena?

Fame MMA gdzie obstawiać? Jedyną dostępną opcją bukmacherską jest firma Betclic. Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się poprzez kliknięcie w jeden z przycisków lub banerów zawierających kod promocyjny „MECZYKI”, mają szansę otrzymać atrakcyjny bonus powitalny w postaci cashbacku o wartości 200 PLN, który można wykorzystać na zakłady związane z tą galą.